Tisková zpráva: Nový videoklip Fatherland

Čtvrtek 9.6.2016

Nový videoklip Fatherland kapely Pub Animals je neobvyklým audiovizuálním dílem

Po pěti letech od vydání debutového alba Safar-I, za které kapela získala cenu Anděl v kategorii ska/reggae, přichází Pub Animals s novinkou Fatherland. Kapela se na nové desce, v čele se zpěvákem Štěpánem Hebíkem (Jaquin Step), odklonila od ska směrem k modernímu reggae a dubu. Na albu se dokonce poprvé objevuje čeština, a to hned ve dvou skladbách. Tím však rozmanitost této novinky nekončí. Muzikanti se inspirovali cestami po Vietnamu, odkazem Jana Wericha a desku provází také vokály zpěvačky Jess.

První klip k titulní písni Fatherland vyšel 8.6., ale než vstoupil do digitálního světa, věrní fanoušci shlédli neobvyklý červeno-modrý audiovizuální počin exkluzivně o několik minut dříve na open-air premiéře v budějovické Besedě. “Celý klip trvá téměř 5 minut a stejně jako album obsahuje spoustu zajímavých detailů, kterých si začnete všímat až po dalších přehráních. Je pravda, že nejde o klasický formát dnešních videoklipů, ale nám jde hlavně o originalitu.” popisuje zpěvák a frontman Jaquin Step.

Pub Animals album vydali pod nezávislým labelem BeSeeda, stejně tak klip, za jehož produkcí stojí BeSeeda & vhs. Nyní videoklip putuje internetem a kdokoliv ho může shlédnout třeba na youtube.


videoklip ke shlédnutí na adrese: y2u.be/iPTSVQzoyZI


Rastislav Forlán
V Praze, dne 9.4. 2016

+420 724 286 676
info@pubanimals.cz

 

 

CONTACT US